רג'ד חאג׳ יחיא

סוכנת נדל"ן

מייל
Whatsapp
Facebook
האתר הרשמי
מאגר נכסים
טלפון

אודות

רג'ד חאג' יחיא היא מתווכת נדל"ן ומשווקת נכסים בקבוצת RES, אחת מהקבוצות המובילות בתחום הנדל"ן בישראל. קבוצת RES עוסקת במתן מגוון שירותים בתחום הנדל"ן, כולל תיווך, שיווק נכסים, ייעוץ השקעות, וניהול נכסים, ומקפידה על מקצועיות, אמינות ושירות איכותי המותאם לצורכי הלקוחות.

בתפקידה כמתווכת נדל"ן ומשווקת נכסים, רג'ד חאג' יחיא מתמחה בזיהוי הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות, ניהול עסקאות מכירה והשכרה, ומתן ייעוץ ללקוחות בנוגע להשקעות בנדל"ן. היא פועלת באופן צמוד עם לקוחותיה, מבינה את צורכיהם הייחודיים ומספקת פתרונות מותאמים אישית, תוך דגש על שקיפות ואמינות בתהליך העבודה.

רג'ד חאג' יחיא עוסקת בקידום הנכסים באמצעות ערוצי שיווק מגוונים, ביצוע סיורים בנכסים, וניהול משא ומתן בין קונים למוכרים. היא משתפת פעולה עם אנשי מקצוע נוספים בתחום הנדל"ן, כולל עורכי דין, שמאים, ואנשי תחזוקה, במטרה להבטיח תהליך עסקי חלק ומוצלח עבור כל הצדדים המעורבים.

ניסיונה וידיעתה בתחום הנדל"ן, יחד עם המחויבות שלה לשירות יוצא דופן, תורמים להצלחתה בתפקידה ולתרומה משמעותית להצלחת קבוצת RES. רג'ד חאג' יחיא ידועה ביכולתה להעניק שירות אישי ומקצועי, המסייע ללקוחותיה להשיג את מטרותיהם בתחום הנדל"ן, בין אם מדובר ברכישת דירה, השקעה בנכסים מסחריים, או השכרת נכסים לטווח קצר וארוך.

חלק מהפרוייקטים שלנו

יציר קשר