מייסא דיאב חטיב

סוכנת נדל"ן

מייל
Whatsapp
Facebook
האתר הרשמי
מאגר נכסים
טלפון

אודות

מייסא דיאב חטיב היא מתווכת נדל"ן ומשווקת נכסים בקבוצת RES, קבוצה מובילה בתחום הנדל"ן בישראל. קבוצת RES מתמחה במתן מגוון שירותים בתחום הנדל"ן, כולל תיווך, שיווק נכסים, ייעוץ השקעות וניהול נכסים. הקבוצה ידועה במקצועיותה ובשירות האיכותי שהיא מעניקה ללקוחותיה, תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח והבנה מעמיקה של השוק.

כמתווכת נדל"ן ומשווקת נכסים, מייסא דיאב חטיב מתמקדת בזיהוי הזדמנויות בשוק הנדל"ן, ביצוע עסקאות מכירה והשכרה, ומתן ייעוץ ללקוחות לגבי השקעות נדל"ן פוטנציאליות. היא שואפת להבין את צורכי הלקוחות ולעבוד בצמוד אליהם כדי לספק פתרונות מותאמים אישית, תוך שמירה על שקיפות ואמינות בתהליך העבודה.

תפקידה כולל גם קידום הנכסים באמצעות ערוצי שיווק מגוונים, ארגון וביצוע סיורים בנכסים, וניהול משא ומתן בין קונים למוכרים. מייסא משתפת פעולה עם אנשי מקצוע נוספים בתחום הנדל"ן, כגון עורכי דין, שמאים, ואנשי תחזוקה, במטרה להבטיח תהליך עסקי חלק ומוצלח.

ניסיונה והידע שלה בתחום הנדל"ן, יחד עם המחויבות שלה לשירות יוצא דופן, מסייעים ללקוחותיה להשיג את מטרותיהם, בין אם מדובר ברכישת דירה, השקעה בנכסים מסחריים או השכרת נכסים לטווח קצר וארוך.

חלק מהפרוייקטים שלנו

יציר קשר