אשרף דקסה

סוכן נדל"ן

מייל
Whatsapp
Facebook
האתר הרשמי
מאגר נכסים
טלפון

אודות

אשרף דקסה הוא מתווך נדל"ן ומשווק נכסים בקבוצת RES, קבוצה מובילה בתחום הנדל"ן בישראל. קבוצת RES עוסקת במתן מגוון שירותים בתחום הנדל"ן, כולל תיווך, שיווק נכסים, ייעוץ השקעות וניהול נכסים. הקבוצה ידועה במקצועיותה ובשירות האיכותי שהיא מעניקה ללקוחותיה, תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח והבנה מעמיקה של השוק.

כמתווך נדל"ן ומשווק נכסים, אשרף דקסה מתמחה בזיהוי הזדמנויות בשוק הנדל"ן, ביצוע עסקאות מכירה והשכרה, ומתן ייעוץ ללקוחות בנוגע להשקעות נדל"ן פוטנציאליות. הוא שואף להבין את צורכי הלקוחות ולעבוד בצמוד אליהם כדי לספק פתרונות מותאמים אישית, תוך שמירה על שקיפות ואמינות בתהליך העבודה.

תפקידו כולל גם קידום הנכסים באמצעות ערוצי שיווק מגוונים, ארגון וביצוע סיורים בנכסים, וניהול משא ומתן בין קונים למוכרים. אשרף משתף פעולה עם אנשי מקצוע נוספים בתחום הנדל"ן, כגון עורכי דין, שמאים, ואנשי תחזוקה, במטרה להבטיח תהליך עסקי חלק ומוצלח.

ניסיונו והידע שלו בתחום הנדל"ן, יחד עם המחויבות שלו לשירות יוצא דופן, מסייעים ללקוחותיו להשיג את מטרותיהם, בין אם מדובר ברכישת דירה, השקעה בנכסים מסחריים או השכרת נכסים לטווח קצר וארוך.

 

כמתווכת נדל"ן ומשווקת נכסים, מייסא דיאב חטיב מתמקדת בזיהוי הזדמנויות בשוק הנדל"ן, ביצוע עסקאות מכירה והשכרה, ומתן ייעוץ ללקוחות לגבי השקעות נדל"ן פוטנציאליות. היא שואפת להבין את צורכי הלקוחות ולעבוד בצמוד אליהם כדי לספק פתרונות מותאמים אישית, תוך שמירה על שקיפות ואמינות בתהליך העבודה.

תפקידה כולל גם קידום הנכסים באמצעות ערוצי שיווק מגוונים, ארגון וביצוע סיורים בנכסים, וניהול משא ומתן בין קונים למוכרים. מייסא משתפת פעולה עם אנשי מקצוע נוספים בתחום הנדל"ן, כגון עורכי דין, שמאים, ואנשי תחזוקה, במטרה להבטיח תהליך עסקי חלק ומוצלח.

ניסיונה והידע שלה בתחום הנדל"ן, יחד עם המחויבות שלה לשירות יוצא דופן, מסייעים ללקוחותיה להשיג את מטרותיהם, בין אם מדובר ברכישת דירה, השקעה בנכסים מסחריים או השכרת נכסים לטווח קצר וארוך.

חלק מהפרוייקטים שלנו

יציר קשר